Menu serwisu
Alternatywy 4

FORUM

Serial Alternatywy 4

wróć na listę tematów »

Swaty Balcerka w rozmowie z Kierką

Próbuję przypomnieć sobie dialog Balcerka z Kierką, kiedy Balcerek mówił mniej więcej tak: "Gdyby jeszcze Ewa od Majewskich wyszła za mąż za docenta Furmana, a Zosia od profesora za Manca, to mielibyśmy tak... Moglibyśmy gwizdać na kartki przez cały rok".

Nie mam w tej chwili dostępu do filmu. Nawet nie pamiętam, w którym to było odcinku. Wiem, że Gwizdecki w końcowej scenie odcinka wybił z głowy małżeństwo Kierce i zaproponował związek na kocię łapę, jeżeli już tak nie mogli bez siebie żyć. Który to był odcinek?

Czy rzeczywiście Balcerek swatał Ewę Majewską za Furmana, a Zosię od profesora za Manca, czy raczej odwrotnie? Ewę za Manca, a Zosię za Furmana?

18-05-2016 (14:24:09) - Swawolny (Gość)

szmaciuch

23-05-2016 (13:54:58)
Odcinek 8 - "Wesele"

"Randka przed blokiem" (00:50:10)

Dodatkowy przydział z okazji weseliska. Dostaniecie państwo dwadzieścia flaszek gorzałeczki, parę kilo mięcha pierwszej, drugiej grupy. A złote obrączki... i jesteście państwo ustawieni ca nowej drodze życia. Żeby tak jeszcze pan Furman ochajtnął się z Ewą od Majewskich, a Manc z Zosią od profesora, to mamy tak!

Ale masz tak jak wszyscy dostęp do dialogów ze wszystkich odcinków po lewo trudno przeoczyć...

Balcerek nikogo nie swatał. Dokonał szybkiej oceny sytuacji wiążąc w pary przypadkowych samotnych lokatów dla własnych suto zakrapianych alkoholem i mięsiwem korzyści...

SERWUS !

Matraczak (Gość)

04-11-2016 (23:58:06)
Mógł jeszcze "ohajtnąć" Profesora z Panią Profesor

szmaciuch

12-12-2016 (21:54:23)
No i oczywiście Ewę 1 z fachowcem Franusiem !