Menu serwisu
Alternatywy 4

FORUM

Wpadki i ciekawostki w serialu

wróć na listę tematów »

Wpadki >>> czyli co jest nie tak w scenach serialu

Jak w temacie Proponuję nazywac poszczególne wpadki

"Znikająca Tablica"
W odcinku "spisek" pod koniec pani KolYńska-Kubiak chce zawieźć pranie do teściów na strych i gdy pan Kubiak wpycha pranie do P70 podchodzi do niego Anioł w celu obstawienia wyniku meczu. W tle tej sceny widać tablicę która była zrobiona w/g skromnego projektu Anioła w celu pozdrawiana Kilka scen później gdy Kubiak wyciaga koło i podchodzi do niego syn Balcerka tablicy już niema , jest też istona róznica w pogodzie w obu tych scenach no ale jak wiadomo pogoda zmienną jest, więc pierwsza wpadka Tbablica

Wierm że takich wpadek jest mnóstwo w serialu więc zachęcam do opisywania swoich spostrzeżeń

Rozumiemy się ??? ........... No

09-12-2007 (14:33:38) - parys

Matraczak (Gość)

05-01-2013 (23:39:26)
Lincoln wypowiada błędnie i brzmi to dziwacznie. Mówi coś w stylu {bik} home.

tuptuś (Gość)

30-09-2020 (22:31:35)
Jak wiadomo, w bloku przy Alternatywy 4 zasiedlonych było 13 mieszkań. Ale budynek ten miał chyba więcej niż jedną klatkę schodową, zresztą na liście szczęśliwców, którym redaktor TVP na początku 1. odcinka "przydzielił" mieszkania są też inne nazwiska, a sekretarka prezesa mówi wcześniej do redaktora, że mieszkań jest "tylko 40". Prawdopodobnie więc ci pozostali zasiedlili inne klatki schodowe. Tyle że jeśli Anioł był gospodarzem całego domu, to powinien mieć "pod sobą" także lokatorów tych innych klatek. Co prawda w bloku, w którym dorastałem, na 3 klatki schodowe było i jest 2 dozorców, ale to blok 10-piętrowy, prawie po 40 mieszkań na klatkę. Bloki 4-piętrowe, o ile nie są to jakieś kilkunastoklatkowe jamniki, obsługuje raczej jeden dozorca (gospodarz domu)

Nikodem D (Gość)

06-10-2023 (01:28:46)
Nikt nie zauwazyl ze jest raczej niemozliwe zeby robotnik co spada z dachu przelecial przez szklo ktore dwoch pracownikow niesie po powierzchni betonowej i wyladowal na drzwiach na srodku bajora? I to w kazdym odcinku!

 1   2   3   4   5   6   7  [8]