Menu serwisu
Alternatywy 4

FORUM

Aspekty techniczne

wróć na listę tematów »

Alternatywy 4 w HD

Już niedługo (oczywiście to pojęcie względne).
W każdym razie TVP ma już zeskanowane w rozdzielczości 2K oryginalne negatywy i trwają pracę nad korektą barwową i rekonstrukcją.
Jakość naprawdę rewelacyjna.

30-11-2013 (19:09:11) - Pecuś (gość)

Poganiacz (Gość)

06-12-2014 (21:42:38)
Elvis nie bądź idiotą... Każdy głupi wie, że wszelkie pierdoły typu wywiady, teledyski i inne wodotryski zajmują miejsce na płycie. Chyba się z tym zgodzisz? Płyta natomiast nie jest z gumy tylko na niecałe 50GB (dwuwarstwowa). Teraz jeden odcinek ma około 15 GB (50/3), jeśli dodali by jakieś pierdoły (bo co innego mięliby niby dodać) zabrałoby to tylko miejsce na płycie - jak napisał "Jan Winnicki" kosztem jakości samego filmu. To oczywiste - czego tu nie rozumiesz!? Ja również uważam, że dobrze jest jak jest. Przez takich palantów jak ty nawet Pecus przestał się już tutaj udzielać - a zawsze, od początku służył nam ciekawymi informacjami.

Elvis (Gość)

06-12-2014 (22:41:57)
Poganiacz - naucz się czytać ze zrozumieniem tępy cieciu ,przecież pisałem że dodatkowe sceny mogą się odbić na tym że serial zajmie płytę więcej, a nawet na dodatkową można wrzucić bonusy nie widzę tu żadnego problemu.A palant jak ty i winnicki myślą, że wrzucone dodatki kręcone niedawno odbiją sie na jakości serialu z przed 33lat zremasterowanego niedawno

Poganiacz (Gość)

06-12-2014 (23:01:38)
Ty jednak jesteś głupszy niż przypuszczałem... I na dodatek zupełnie nie panujesz nad nerwami. Nie spinaj się tak chłopcze, bo się posikasz w majtki!)))

Ad meritum (jeśli wiesz co to znaczy). Jedna płyta więcej na co? Skąd mięliby wziąć aż tyle dodatków? Zastanów się przez chwilę. Poza tym słusznie pomyśleli, że podwyższenie ceny równałoby się z brakiem zainteresowania. A wciskanie jakiś gówien na obecne płyty - patrz wyżej. Punkt dla nich oraz dla mnie i Winnickiego. Dla ciebie znowu zero. A co ma do tego, że serial jest sprzed 30 lat? Tym bardziej potrzebuje większego bitrate ponieważ ma wielkie ziarno. No ale skąd taki ignorant jak Ty ma o tym wiedzieć... Tylko szczekać potrafisz.

Elvis (Gość)

06-12-2014 (23:10:54)
Ja nie panuje nad nerwami ? to ty pierwszy zacząłeś wyzywać.
Do każdego odcinka 5minut wywiadów itp to masz 45minut bonusó i można dołożyć 1 płytę np na dvd co często przy wydaniach bluray bywa.
A ingorant widzę że już rakiem się wycofuje z tego, że dodatkowe bonusy = spadek jakości serialu, ale nie dziwię się bo był to idiotyzm napisany przez idiotę.

Poganiacz (Gość)

06-12-2014 (23:15:18)
"A ingorant widzę że już rakiem się wycofuje z tego, że dodatkowe bonusy = spadek jakości serialu, ale nie dziwię się bo był to idiotyzm napisany przez idiotę."

Co ty pieprzysz??? Nie znasz podstaw a próbujesz dyskutować. Ile razy mam ci tłumaczyć to samo?? Masz jakieś rozdwojenie jaźnie czy co? Kto się z czego wycofuje? Chyba ty z rozumu.

Elvis (Gość)

06-12-2014 (23:18:16)
Widzę, że sam nie znasz podstaw jak piszesz takie głupoty że danie bonusów obniży jakość serialu(czemu tak nie będzie już pisałem), więc lepiej zamilicz.

Elvis (Gość)

06-12-2014 (23:27:02)
Widzę, że myślenie nie jest twoją mocną stroną to piszę ci jak podane na tacy (po raz n-ty może w końcu zrozumiesz) czyli - Dajemy serial jak jest, a dodatki na osobnej płycie bluray jeśli byłoby ich dużo, albo na dvd jeżeli same wywiady co były na tvphd. I nic to nie wpłynie na jakość serialu, dziwię się że nie można tego pojąć ,tylko dalej o bitrate marudzić ,wystarczy trochę pomyśleć.

Poganiacz (Gość)

06-12-2014 (23:27:37)
Widzisz jak się pogubiłeś)) Gdzie to napisałeś??? Zacytuj filozofie! Ja nie piszę o jakiś dodatkowych płytach. To był twój pomysł, zresztą głupi, bo podniósłby cenę wydania!

Każde gówno wrzucone dodatkowo ZMNIEJSZY ilość wolnego miejsca na płycie. Oczywiście KOSZTEM miejsca zajmowanego przez serial. A wartość bitrate (pewnie nawet nie wiesz co to...) jest KLUCZOWA, szczególnie przy starym filmie, kręconym na taśmie 16mm z ogromnym ziarnem. No ale ty byś pewnie chciał 3 godzinny wywiad z panem Braunem z tv, żeby móc się przy nim masturbować. Naprawdę gratuluję!

Kris (Gość)

06-12-2014 (23:39:37)
Panowie, Panowie! Nie tym tonem! To nie (za przeproszeniem) ulica tylko publiczne forum! Ja też jestem zdania, że takie dodatki jakie mamy na myśli (czyli np. te wywiady, które były w tvp hd) są zbyt mało atrakcyjne i tak naprawdę dobrze, że ich nie wrzucali na płytę. Prawdą też jest, że lepiej wszystko co zbędne z płyt powyrzucać, zwiększając bitrate samego filmu. Czy jednak trzeba od razu wyskakiwać na siebie "z gębą"!? No chyba nie... I nie ważne kto komu - jeśli obaj ciągniecie dyskusję w takim stylu - obaj jesteście winni. Proponuję więc od tego momentu tylko merytorycznie (bez "idiotów", "cieciów" i "palantów").

Elvis (Gość)

06-12-2014 (23:55:42)
Gdzie to napisałem ???? w kilku postach powyżej jakbyś jak też pisałem umiał czytać z zrozumieniem byś zajarzył.Na początku liczyłem że zakumasz że dodatki nic nie mają do jakości filmu gdyż były kręcone osobno a gdyby miał być problem z upchnięciem to dajemy osobną płytę i po sprawie, co do ceny myślę że około 30zł więcej dla fana ulubionego serialu w super jakości nie będzie graniczną barierą w kupić/nie kupić zestawu (oprócz ciebie). Masturbować pewnie byś się chciał tylko pewnie nie masz czym

 ««     27   28   29   30   31   32   33   34   35  [36]  37