Menu serwisu
Alternatywy 4

NAPISALI / POWIEDZIELI O NAS...

02-08-2008 - Tytuł Witryny Dnia w tygodniku PC WORLD

Pc worldChwalimy się Wam kolejnym wyróżnieniem, jakie ostatnio nam przyznano. 31 lipca 2008 przez redakcję tygodnika PC WORLD został nam przyznany tytuł Witryny Dnia. Dziękujemy!

21-04-2008 - Złota Strona Tygodnia WPROST

WprostJest nam niezmiernie miło, że udało się nam otrzymać wyróżnienie w konkursie Złotych Stron WPROST jako najlepsza strona III tygodnia kwietnia. Tym samym już w przyszłym miesiącu będzie można zagłosować na naszą stronę w konkursie Strona Miesiąca. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. A oto tekst jaki pojawił się przy wyróżnieniu: Strona kultowego serialu Alternatywy 4, pokazującego jak w soczewce absurdy epoki Peerelu na przykładzie jednego z ursynowskich bloków. Oczywiście witryna nie zastąpi obejrzenia oryginału, ale może do tego zachęcić, a przede wszystkim zwrócić uwagę na to, co w serialu najistotniejsze – celną satyrę na PRL i nasze narodowe przywary. Do tego sporo zdjęć – niestety nie najlepszej jakości. Dodajmy tylko, że problem jakości zdjęć wynika rzecz jasna z nie najlepszej jakości samej taśmy filmowej. Ale my oczywiście będziemy starali się poprawić jakość zdjęć zamieszczonych w naszym serwisie.

03-11-2008 - Dyplom "Cool Site"

CoolsiteDzisiaj oderbraliśmy specjalny dyplom dla naszej strony za zajęcie pierwszego miejsca we wspomnianym już wcześniej konkursie "COOL SITE". Oczywiście musieliśmy Wam go także zaprezentować. Jeszcze raz dziękujemy za wyróżnienia!

30-01-2008 - Konkursy www

Konkurs WWW - www.forumweb.pl :: 1 MIEJSCE (2008.01)Ogłaszamy wszem i wobec, że wygraliśmy styczniową edycję konkursu na najlepszą stronę internetową, organizowany przez serwis www.forumweb.pl.

 

Konkurs na najlepszą stronę internetową - COOL SITE Decyzją jury zajęliśmy także zaszczytne pierwsze miejsce w konkursie "COOL SITE" na najlepszą stronę internetową, organizowanym przez stronę www.strefa9.pl. Dziękujemy!

18-01-2008 - Kurier Poranny (nadesłał: Jacek)

Kurier porannyW dniu 18-01-2008 w białostockiej gazecie "Kurier Poranny" ukazała się pierwsza wzmianka o naszej stronie. Mamy nadzieję, że od niej zacznie się wzrost popularności naszej, a zarazem i Waszej strony. Jeżeli obije się Wam o uszy lub oczy podobna wzmianka, napiszcie do nas o niej koniecznie!