Menu serwisu
Alternatywy 4

Bohaterowie wróć do listy »

ELŻBIETA KOLIŃSKA-KUBIAK ELŻBIETA KOLIŃSKA-KUBIAK (Śpiewaczka)

Halina Kowalska

Śpiewaczka jest osobą bardzo wrażliwą (jak na artystę przystało). Musi dużo ćwiczyć bo publiczność wymaga od niej o wiele więcej niż od Sipińskiej czy estradowej Rodowicz. Warto zaznaczyć, że chodzi tu oczywiście o publiczność Pułtuska, Serocka, Kobyłki i innych wyrobionych muzycznie miast. Tak naprawdę wiele osób myśli, że żadna z niej śpiewaczka - bo to za występ płaci się jej przelewem, a to znów Ave Marii nie chce zaśpiewać w kościele. Amatorka drewnianych parkietów, obszernych sukienek i koniaku. Męża trzyma bardzo krótko. Ma na to różne metody: od płaczu i histerii po siarczyste uderzenie w policzek.

 

 

Jeden z fanów naszego serialu dotarł do pieśni, którą poza peanami na cześć Anioła przez cały serial wałkuje śpiewaczka: jest to "Pieśń wieczorna" Stanisława Moniuszki. Za tę jakże cenną informację dziękujemy panu Piotrowi Borkiewiczowi.

POWIĄZANI BOHATEROWIE:

Kubiak TadeuszKubiak Tadeusz

To świnia. To ona mu to robiła. O mój Boże!więcej »

No tak, no tak. Wiedziałam, że spadnie fajtłapa. więcej »

Tak, tak!!! Proszę pana po koncercie jestem bardzo zmęczona i muszę odpocząć.więcej »

Niczego nie umiesz załatwić. Fujaro ty. Idź zaraz, wyłącz ten silnik! Przecież są jakieś sposoby! Bo będę miała atak! Och... och... och...więcej »

Tylko tyle masz mi do powiedzenia fajtłapo?więcej »

Pomóc? W ten sposób chciałeś pomóc kobiecie? Własnej żonie chciałeś w ten sposób pomóc? (Zaczyna naciągać sobie palce.)więcej »