Menu serwisu
Alternatywy 4

"NAJ" - DZIWNIEJSZE DIALOGI

Naj-dziwniejsze dialogi W 2006 roku na naszym rynku ukazało się trzypłytowe wydanie serialu "Alternatywy 4" na DVD z podtytułem: "wydanie kolekcjonerskie". Wydanie to firmowane jest przez "NAJ" - tygodnik dla kobiet. W ostatnim czasie większość ukazujących się na DVD wydań (dodatek do "Dziennika", czy 3-płytowa wersja dostępna w sieci "EMPIK") zawiera dokładnie taką samą wersję dialogów jak opisywana poniżej wersja z "NAJ". Oglądając tę wersję serialu natrafiliśmy na kilka ciekawostek, którymi chcemy się z Wami podzielić. Poniżej przedstawiamy różnice w dialogach znajdujących się na wspomnianym wydaniu. Odniesieniem było ośmiopłytowe wydanie, z którego to spisane zostały dialogi dostępne na naszej stronie. Jeżeli ktoś ma koncepcję, dlaczego komuś zależało na umieszczeniu tu takiej, a nie innej wersji, prosimy o kontakt, bądź wypowiedź na naszym forum.

"BĘDZIEMY SIĘ ROZUMIEC, BĘDZIE DOBRZE..."
WERSJA NAJ ORYGINAŁ
Dzielnicowy Parys Flagi trzeba powiesić. Dzielnicowy Parys Flagi trzeba powiesić.
Stanisław Anioł Panie sierżancie, ja zawsze w to robotnicze święto to już tam nie ma... Stanisław Anioł Panie sierżancie, ja zawsze w to robotnicze święto to już tam nie ma...
Dzielnicowy Parys Nie o to chodzi. Dzielnicowy Parys Nie o to chodzi.
Stanisław Anioł Ta. Stanisław Anioł Ta.
Dzielnicowy Parys Drugiego to jeszcze mogą sobie wieczorem prawda wisieć, ale żeby potem mi zaraz zdjąć, żeby nie płowiały. Rozumiemy się? Dzielnicowy Parys Drugiego to jeszcze mogą sobie wieczorem prawda wisieć, ale żeby mi trzeciego to żadna nie wisiała. Rozumiemy się?
Stanisław Anioł Tak jest panie sierżancie. Stanisław Anioł Tak jest panie sierżancie.
Usunięto fragment dotyczący dnia Trzeciego Maja, a o tym dniu chyba nie trzeba się rozpisywać.
Zobacz kolejny dialog: Telefon z góry