Menu serwisu
Alternatywy 4

ZLOTY FANÓW

Zlot fanów serialu Alternatywy 4

Zloty Fanów w wiadomym miejscu to coś niesamowitego. Co chwilę pytacie nas, kiedy kolejny. My bardzo chcielibyśmy je organizować regularnie, ale zarówno z racji permamentnego braku czasu, jak i odległości dzielącej nas od Warszawy, niestety nie dysponujemy takimi możliwościami. Jeżeli bardzo zależy Wam - fanom na zorganizowaniu takiego zlotu, sugerujemy może założenie jakiejś akcji, czy to na Facebooku, czy innym portalu społecznościowym i przesłaniu nam namiarów do takiego wydarzenia. Rozpowszechnimy je chętnie wśród innych fanów, na grupach, na naszej stronie internetowej, a jeżeli będziemy widzieć, że jakaś większa grupa osób chce się faktycznie w danym momencie spotkać, powiadomimy także osoby związane z serialem, z którymi mamy kontakt. Na ten moment tyle jesteśmy w stanie pomóc w temacie organizacji kolejnego zlotu.

Życzymy powodzenia! Autorzy.

DRUGI ZLOT FANÓW

19 września 2009

Tym razem pod przewodnictwem Piotra (kajtus75), dokładnie w samo południe 19 września 2009, tradycyjnie pod blokiem przy ulicy Grzegorzewskiej 3 w Warszawie, Fani serialu Alternatywy 4 zgromadzili się na Drugim Zlocie. Wprawdzie w kwestii ilości osób uczestniczących był nieco skromniejszy od poprzedniego, ale z relacji Yacka i zdjęć do nas nadesłanych wynika, że i tak było warto. Dostojnych gości uraczył swoją obecnością serialowy dźwiękowiec Pan Wacław Pilkowski. My popierając oczywiście każdą inicjatywę związaną z naszym serialem, która prowadzi do rozgłaszania wszem i wobec, że to serial kultowy i ponadczasowy, zapraszamy wszystkich na kolejne Zloty Fanów... Następny podobno w... Jeszcze raz dziękujemy uczestnikom – szczególnie organizatorowi Kajtusowi75 i Yackowi, który ponownie wcielił się w rolę filmowca dokumentującego zlot.

PIERWSZY ZLOT FANÓW

21 marca 2009

Dokładnie o godzinie 13:00 w sobotnie popołudnie, pod blokiem przy ulicy Grzegorzewskiej 3 w Warszawie, miało miejsce historyczne wydarzenie. Całkiem spontanicznie spotkali się najwięksi Fani serialu Stanisława Barei, którzy zjechali się specjalnie na tę okazję z całej Polski. Pod przewodnictwem Aleksandra (vel. Alexa) cytowali dialogi serialu, zwiedzali blok i okolice, rozmawiali z miejscowymi, udzielali wywiadów telewizji TVN Warszawa... Z resztą sami zobaczcie.