Menu serwisu
Alternatywy 4

NEWSY

Maraton alternatywy4 (06-06-2010)

Skończył się właśnie maraton z serialem Alternatywy4 na kanale Kino Polska. W efekcie przybyło nam całkiem sporo nowych klubowiczów i fanów serialu, którzy przez fakt zetknięcia się po raz pierwszy z inną wersją dialogową, dowiedzieli się o istnieniu naszej strony i Klubu Lokatorów. Witamy wszystkich gorąco!

Dla zainteresowanych zmianami w dialogach, odsyłamy na naszą stronę traktującą o tym temacie oraz na nasze forum, gdzie poruszane były dyskusje o rzekomej cenzurze.

Zmarł Wojciech Siemion (24-04-2010)

Zmarł Wojciech SiemionZ przykrością informujemy, że w wieku 82 lat zmarł Wojciech Siemion, znakomity aktor teatralny i filmowy, ale przede wszystkim nasz serialowy Henryk Dominek z przedsiębiorstwa "Puma". Z informacji podawanych przez media, zmarł na skutek obrażeń doznanych podczas wypadku samochodowego, który miał miejsce 3 dni temu.

Wesołych Świąt! (05-04-2010)

Spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy od załogi serwisu alternatywy4.net dla wszystkich fanów serialu!

Niezrealizowane projekty Barei (08-03-2010)

Niezrealizowane projekty BareiW grudniu zeszłego roku miała premierę książka Macieja Replewicza "Stanisław Bareja. Król krzywego zwierciadła". W biografii autor poświęcił rozdział, w którym opisał niezrealizowane projekty filmowe reżysera. Który z nich wg Was jest najciekawszy? Który miałby szansę równać sie z najlepszymi osiągnięciami Bareji? Zapraszamy do dyskusji na naszym Forum gdzie zakładamy specjalny wątek dotyczący tego tematu.

Zmarł Bohdan Ejmont (07-03-2010)

Z przykrością informujemy, że 28 lutego 2010 w wieku 82 lat zmarł Bohdan Ejmont znany aktor teatralny i filmowy. W serialu zagrał epizodyczną rolę dyrektora z zakładu Kotka.

Zmarł Witold Skaruch (17-02-2010)

Zmarł Witold SkaruchNiedawno pożegnaliśmy Jerzego Turka. Dziś informujemy Was, że w wieku 80 lat zmarł Witold Skaruch, znakomity aktor teatralny i filmowy. W serialu zagrał Tadeusza - specjalistę od podsłuchów.

Zmarł Jerzy Turek (14-02-2010)

Zmarł Jerzy TurekZ przykrością informujemy, że 14 lutego 2010 w wieku 76 lat zmarł Jerzy Turek - jeden z najpopularniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych, odtwórca serialowej roli Tadeusza Kubiaka.

Okrojone Alternatywy w TVP (29-01-2010)

Okrojone Alternatywy w TVPWłaśnie zakończyła się emisja naszego serialu w Telewizji Polskiej. Jak donoszą nam nasi czytelnicy była to wersja tzw. okrojona, czyli zawierająca zmodyfikowane na polecenie cenzury fragmenty dialogów. Wersja ta wcześniej została wydana na DVD wraz z gazetą "Naj". W telewizji jednak, była to pierwsza emisja w takiej niestety wersji. Wzbudziło to żywe zainteresowanie fanów twórczości Barei. Więcej o różnicach w dialogach przeczytacie na tej podstronie oraz na naszym forum. Możecie także zabrać głos w dyskusji oraz wyrazić swoją opinię dzięki specjalnie przez nas przygotowanej sondzie.

Kolejne wpadki od Mikesza (18-01-2010)

A żeby to tak głupio nie wyglądało, robimy tak... i zapraszamy Was do zapoznania się z kolejną porcją wpadek i ciekawostek znalezionych w naszym serialu przez Klubowicza, a nawet byłego i pierwszego Gospodarza naszego serwisu - Mikesza.

Szczęśliwego Nowego Roku 2009! (06-01-2010)

Wszystkim stałym oraz nowym gościom odwiedzającym nasz serwis, życzymy aby najlepszy dzień 2009 roku był najgorszym dniem Nowego 2010 Roku, jaki może się Wam przydarzyć!

Z tej okazji dla wszystkich klubowiczów dostępny jest już do pobrania nowy kalendarz.

Do Siego 2010 Roku!

 ««     4   5   6   7   8  [9]  10   11   12   13   14