Menu serwisu
Alternatywy 4

NEWSY

Reorganizacja i nowe wpadki (04-09-2009)

Po kilku ładnych miesiącach, udało się nam zreorganizować dział nadsyłanych przez Was ciekawostek i spostrzeżeń związanych z różnego rodzaju wpadkami w serialu. Teraz te zauważone przez nas zostały połączone z przesyłanymi przez Was. Zmieniła się ich numeracja. Tym oto sposobem mamy ich już 73! Cały czas napływają nowe.
Obiecujemy, że w miarę możliwości będziemy je sortować tak, by się nie powtarzały i regularnie dodawać na stronę. Ostatnią ogromną dawkę wpadek podesłał nam były gospodarz strony Mikesz. Dziękujemy bardzo!

Witamy Nowego Gospodarza Strony z szacunkiem! (01-07-2009)

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu wczorajszym, to jest 30.06.2009, ze zgromadzoną na swoim koncie liczbą 49 barejek, nowym Gospodarzem Strony Alternatywy4.net został klubowicz ZELEK84. Gratulujemy!

Do końca października 2009 będzie mu przysługiwało prawo do noszenia tego tytułu, posługiwania się nim wszem i wobec, a także do zbierania zasłużonego szacunku od pozostałych członków zgranego kolektywu.

A żeby to tak głupio nie wyglądało... (01-06-2009)

Wkrótce na naszym serwisie pojawi się przygotowane przez nas podsumowanie ankiet, które to dzielnie wypełnialiście i nadal wypełniacie na specjalnie przygotowanej do tego celu stronie.

Wesołych Świąt! (10-04-2009)

Wesołych Świąt!Spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy od załogi serwisu alternatywy4.net dla wszystkich fanów serialu! Do życzeń dołączamy informację o nowych zdjęciach z pierwszego zlotu fanów serialu Alternatywy 4.

Pierwszy Zlot Fanów Serialu (30-03-2009)

Pod przewodnictwem organizatora pierwszego zlotu fanów Alexa, 21 marca 2009 przed blokiem przy ulicy Grzegorzewskiej 3 w Warszawie, spotkali się najwięksi miłośnicy serialu Alternatywy 4. Zobacz relację z tego wydarzenia.

Witamy Nowego Gospodarza Strony z szacunkiem! (02-03-2009)

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu wczorajszym, to jest 28.02.2009, ze zgromadzoną na swoim koncie liczbą 38 barejek, nowym Gospodarzem Strony Alternatywy4.net został klubowicz GUMER. Gratulujemy!

Do końca czerwca 2009 będzie mu przysługiwało prawo do noszenia tego tytułu, posługiwania się nim wszem i wobec, a także do zbierania zasłużonego szacunku od pozostałych członków zgranego kolektywu.

Przeciek na Bielskiej 38 (19-01-2009)

Znowu mamy okazję oglądać Alternatywy 4 podczas kolejnej emisji w telewizji. My dołączamy do telewizji i prezentujemy Wam kolejny ciekawy artykuł "z Alternatywami w tle" - czyli wodny problem na ulicy Bielskiej w Płocku.

Szczęśliwego Nowego Roku 2009! (30-12-2008)

Wszystkim stałym oraz nowym gościom odwiedzającym nasz serwis, życzymy aby najlepszy dzień 2008 roku był najgorszym dniem Nowego 2009 Roku, jaki może się Wam przydarzyć!

Z tej okazji dla wszystkich klubowiczów dostępny jest już do pobrania nowy kalendarz. Dodatkowo informujemy o nowym haśle dodanym do naszego słownika: Mirafiori oraz zaktualizowanych filmografiach pierwszo i drugoplanowych postaci serialu.

Do Siego 2009 Roku!

Wesołych Świąt! (24-12-2008)

... no oczywiście wiadomo czego - zdrowia, miłości, szczęścia i otaczającej Was w koło życzliwości. Niech te Święta upłyną pod znakiem spokoju i radości... a kto wie, może w obecności naszego ulubionego serialu? :) WESOŁYCH ŚWIĄT!

Poznaniak Wilhelmi (08-11-2008)

Poznaniak WilhelmiWojtek nadesłał do nas informacje o tym, co miało miejsce w Poznaniu - mieście, w którym urodził się Roman Wilhelmi - nasz serialowy Stanisław Anioł. Dokładnie w 17 rocznicę śmierci, w samo południe przy wejściu na "Scenę na Piętrze" została odsłonięta tablica upamiętniająca Romana Wilhelmiego - a wszystko to w ramach odbywających się tam "Dni Romana Wilhelmiego".
Poznaniacy raczej nie pamiętają, że Roman Wilhelmi był jednym z nich. Chciałem jakoś przywrócić tę pamięć. Stąd pomysł tablicy oraz obchodów dni Romana Wilhelmiego - opowiada dziennikarz Rafał Pogrzebny, pomysłodawca akcji. Roman darzył Poznań ogromnym sentymentem. Tu spędził osiemnaście lat szczęśliwego życia, nim wyruszył do Warszawy na studia. Nie wsiąknął w stolicę, bywał często w Poznaniu, tu przecież miał rodziców i resztę rodziny, tu też grał w teatrze. Do końca czuł się poznaniakiem - podkreśla Adam Wilhelmi, brat aktora.

Po odsłonięciu tablicy, w "Scenie na Piętrze" odbyło się spotkanie z rodziną aktora, jego scenicznymi przyjaciółmi: Grażyną Barszczewską, Damianem Damięckim, Markiem Kondratem i Zdzisławem Wardejnem oraz z autorem biografii Wilhelmiego Marcinem Rychcikiem. Fani aktora mogli przyjrzeć się też najbardziej znanemu rekwizytowi z jego filmów. W Muzeum Broni Pancernej przy ul. Wojska Polskiego pokazywano czołg "Rudy 102" z serialu "Czterej pancerni i pies", w którym Roman Wilhelmi grał Olgierda. Gratką dla fanów był również pokaz filmów Romana Wilhelmiego. Od wtorku do czwartku w kinie Muza na ul. Święty Marcin wyświetlone zostały "Zaklęte rewiry", "Ćma" i "Dzieje grzechu". Z kolei w Cinema City Kinepolis w piątek od godz. 21 non stop pokazywane były "Alternatywy 4". Może ktoś z Was drodzy fani był i może się podzielić wrażeniami? Zapraszamy na forum.

żródło: www.epoznan.pl

 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  [11]  12   13   14