Menu serwisu
Alternatywy 4

NEWSY

Zmarł Marek Frąckowiak (06-11-2017)

Właśnie dotarła do nas smutna informacja, że w dniu dzisiejszym w wieku 67 lat zmarł Marek Frąckowiak - serialowy robotnik Heniek.

Wyniki konkursu (06-11-2017)

Udało się nam wreszcie wyłonić zwycięzców naszego ostatniego konkursu, w którym do wygrania była książka Janusza Płońskiego. Nagrodę tę nasze Jury przyznało Arkadiuszowi za dobrze wykonaną ręczną robotę, a nagrody pocieszenia za komiks oraz historię pana Ptaszyńskiego wyślemy do Roberta i Tomasza. Gratulujemy! Zobacz nagrodzone prace »

10 lat alternatywy4.net! (30-10-2017)

To już 10 lat naszego istnienia! Dziękujemy wszystkim miłośnikom serialu odwiedzającym naszą stronę i życzymy sobie... tego... no... śśśśłłiiit... wszystko jedno czego :)

Przedłużamy konkurs (17-08-2017)

Są wakacje, leniwie płynie czas. Rozumiemy zatem brak inwencji twórczej w naszym wspaniałym konkursie, dlatego postanowiliśmy kolektywnie (oczywiście przez aklamację) przedłużyć możliwość wykazania się przez Was umiejętnością adaptacji do warunków konkursowych... Ludzie, książka z autografem czeka na nowego właściciela. Weźcie się w końcu do roboty! Czekamy cierpliwie do końca września, a potem osobiście będziemy wyciągać za uszy, wskazywać palcem oraz napiszemy rezolucję potępiającą. Rozumiemy się? No!

Jest książka, jest konkurs! (21-07-2017)

Jest książka, jest konkurs!Najnowsza książka Janusza Płońskiego "Alternatywy 4. Przewodnik po serialu i rzeczywistości" wraz z autografem autora będzie nagrodą w naszym konkursie. Długo myśleliśmy jak połączyć dwie epoki przywołane w tytule tego dzieła, czyli Alternatywy 4 oraz naszą rzeczywistość i w końcu wymyśliliśmy. Tematem konkursu będzie:

Kto mógłby wprowadzić się do mieszkania nr 13 po tow. Winnickim i zasilić barwną społeczność bloku przy ul. Alternatywy 4?


Ważnym jest by osoba ta wnosiła nowy rys charakteru i nietuzinkową osobowość wpisując się w klasyczny korowód polskich postaci. Oczekujemy na opowiadania lub komiksy, rysunki, a nawet filmy do dnia 21 sierpnia 2017 r. Najciekawsze prace będą publikowane, a najlepsza w ocenie jury w składzie autorzy strony + autor książki, zostanie nagrodzona przywołanym na początku tekstu dziełem.


Uwaga! Przysłanie pracy jest jednoznaczne z zaakceptowaniem możliwości jej publikacji na stronie alternatywy4.net (ustawa o prawach autorskich obowiązuje nawet nas).

Prace prosimy nadsyłać na adres mailowy: alternatywy4net@gmail.com


Udanej zabawy!

Alternatywy 4. Przewodnik po serialu i rzeczywistości (23-05-2017)

Poczytajcie co o książce ma do powiedzenia wydawca i Janusz Płoński. Równocześnie zapowiadamy konkurs, w którym nagrodą będzie omawiany przewodnik z autografem autora. Zaglądajcie do nas często, niespodzianek będzie więcej!

Przewodnik po serialu i rzeczywistości
PRZECZYTAJ

Zmarł Witold Pyrkosz (22-04-2017)

Z przykrością informujemy, że odszedł od nas Witold Pyrkosz - niezapomniany Józef Balcerek w naszym serialu.

Zmarł Gustaw Lutkiewicz (24-02-2017)

Z przykrością informujemy, że odszedł od nas Gustaw Lutkiewicz - prezes spółdzielni mieszkaniowej w naszym serialu.

Wyniki konkursu (11-01-2016)

Wyniki konkursu, laureatka i osoba wyróżniona oraz najciekawsze odpowiedzi znajdziecie tutaj.

Aukcja koszulki dla WOŚP 2016 (11-01-2016)

Już niewiele czasu zostało, by wylicytować koszulkę Alternatywy 4 z autografami i jednocześnie wesprzeć WOŚP 2016. Na aukcję zapraszamy na http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-alternatywy-4-z-podpisami-obsady-i2674240.

 1  [2]  3   4   5   6   7   8   9   10   11     »»