Menu serwisu
Alternatywy 4

NEWSY

Nowy QUIZ dla zabicia nudy (19-08-2014)

Zapraszamy wszystkich miłośników serialu do sprawdzenia swojej serialowej wiedzy. Wystarczy zalogować się do KLUBU LOKATORÓW i rozwiązać nasz nowy wakacyjny QUIZ o wdzięcznej nazwie: Quiz numer kolejny. Powodzenia!

Alternatywy 4 w HD! (13-08-2014)

Dotarły do nas informacje, że emisja serialu Alternatywy 4 w HD rozpocznie się w TVP już od 13 września. Podobno TVP przygotowała w związku z tym liczne atrakcje. Czekamy z niecierpliwością.

Nowe forum (11-08-2014)

Zapraszamy do nowej odsłony forum z uporządkowanymi wątkami. Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwiej Wam będzie znaleźć interesującą treść i wypowiadać się w temacie. Prosimy aby nowo dodawane wątki były związane z wybranym działem, zwłaszcza w kwestii umieszczania na forum dialogów i cytatów zarówno z serialu Alternatywy 4, jak i innych produkcji filmowych. Zastrzegamy sobie prawo usuwania tematów niezwiązanych z danym działem. Dziękujemy!

Zmiany, zmiany, zmiany... (01-08-2014)

Większość z nas uznała w naszej sondzie, że przyszedł czas na zmiany na naszym forum. W związku z tym Już wkrótce zostanie ono tymczasowo zamknięte. W tym czasie będziemy reorganizować jego zawartość (przenosić odpowiednie wątki do nowych kategorii) oraz usuwać niepotrzebne treści spamerskie. W nowej odsłonie forum cytowanie dialogów serialowych bądź kwestii z innych filmów, będzie możliwe tylko w wyznaczonym do tego celu miejscu. Niezastosowanie się do nowych reguł naszego forum będzie skutkowało usunięciem użytkownika z naszego klubu lokatorów i sukcesywnym usuwaniem jego wpisów.
Udanej drugiej połowy wakacji życzy załoga alternatywy4.net!

Wakacyjne dylematy (13-07-2014)

Dość głośno zrobiło się w ostatnim czasie na naszym forum w związku z jego formułą oraz "zaśmiecaniem" (jak twierdzi część forumowiczów) go przez cytowanie serialowych dialogów. W związku z tym, my jako administratorzy serwisu, starając się być jak najbardziej bezstronnymi w tej kwestii, zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanej sondzie, w której to Wy zdecydujecie, czy struktura i regulamin naszego forum ulegnie zmianie. Na Wasze głosy czekamy do końca lipca. Potem na podstawie wyników podejmiemy odpowiednie kroki.

Kawał (05-06-2014)

Mamy dla Was zawsze aktualny dowcip: "Przychodzi baba do lekarza z parówką w... I lekarz mówi, co pani jest? A ona mówi hot dog."

Jak powinna wyglądać prawidłowa reakcja chyba wszyscy doskonale wiedzą.

Porządek mailowy (19-02-2014)

Przy okazji porządków, dokopaliśmy się do jednego, zakurzonego już nieco maila z ciekawą informacją od pani Małgorzaty, która swego czasu poinformowała nas o swojej mamie. Co mama pani Małgorzaty ma wspólnego z Alternatywami? Zobaczcie sami!

Wesołych Świąt! (21-12-2013)

W związku z wykonaniem zaplanowanych zadań w terminie i z uwagi na wolną niedzielę oraz nadchodzące święta, ogłaszamy czas wolny! Wszystkiego Wesołego od załogi www.alternatywy4.net!

Odnowiona wersja serialu (15-12-2013)

Podczas audycji "Wszystko, co chciałbyś wiedzieć i nie boisz się zapytać" w Pierwszym Programie Polskiego Radia, Pan Janusz Weiss próbował ustalić jakie są dalsze losy reprodukcji obrazu Bitwy pod Grunwaldem, która odegrała w serialu dość znaczącą rolę. Przy tej okazji od rzecznika TVP Jacka Rakowieckiego dowiedział się, że "Telewizja Polska rozpoczęła prace nad cyfrowym poprawianiem jakości serialu. W przyszłym roku, choć pewnie dopiero po wakacjach, w TVP 2 pokażemy odświeżone Alternatywy 4, ale - co naistotniejsze - z fragmentami usuniętymi przez cenzurę". Czekamy zatem z niecierpliwością!

Nowa odsłona serwisu (11-12-2013)

Łelkom! Gutentag! Naschledano! Lejdis dżentelmen! Więc tak, mamy zaszczyt powitać szanownych gości w imieniu kolektywu fanów Alternatywy cztery. To niesłychane wyróżnienie jest wyrazem uznania ze strony władz dla naszych dotychczasowych sukcesów i jednocześnie bodźcem do dalszych godnych uwagi osiągnięć na polu gospodarczym! Chcemy podkreślić, jako gospodarze tego serwisu, że naszą ambicją jest aby przykład promieniujący z tego miejsca, pod naszym, czyli Łukasza i Adama kierownictwem, rozszerzył się na cztery części kuli ziemskiej!

A tak na poważnie postanowiliśmy iść z duchem czasu i zachciało się nam trochę odświeżyć naszą zakurzoną już, niemodernizowaną od 2007 roku stronę. Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas zmiany zostaną przyjęte przez Was równie miło, jak poprzednia wersja naszego serwisu.

Staraliśmy się bowiem utrzymać klimat poprzedniej strony, dodając tylko nieco wodotrysków i udogodnień dla naszych czytelników.

Wprowadzenie niektórych zmian podyktowane zostało koniecznością wynikającą z rozmów przeprowadzonych z Telewizją Polską. Na malutkim marginesie dodamy tylko, że o mały włos, a musielibyśmy zniknąć z internetowego świata, ale szczęśliwie wszystko udało się doprowadzić do kompromisowego rozwiązania. Za okazaną w tej kwestii pomoc z góry pragniemy podziękować Panu Sebastianowi z TVP i stale współpracującemu z nami Panu Januszowi Płońskiemu.

Informujemy, że przy tej okazji naprawiliśmy także wszelkie błędy związane z niemożliwością rejestracji i odzyskiwania hasła w Klubie Lokatorów. Zawiesiliśmy także funkcjonowanie "Barejek", a co za tym idzie możliwość zdobywania tytułu Gospodarza Strony. Musieliśmy także zamknąć nasz sklepik w serwisie CupSell. Może kiedyś...

Na wszelkie sugestie i uwagi czekamy z niecierpliwością.

Życzymy miłej lektury!
Łukasz i Adam

 1   2  [3]  4   5   6   7   8   9   10   11     »»