Menu serwisu
Alternatywy 4

NEWSY

Kawał dobrej muzyki (26-11-2014)

Jeden z fanów naszego serialu dotarł do pieśni, którą poza peanami na cześć Anioła przez cały serial wałkuje śpiewaczka: jest to "Pieśń wieczorna" Stanisława Moniuszki. Za tę jakże cenną informację dziękujemy panu Piotrowi Borkiewiczowi i życzymy tego... miłego słuchania ;)

Nowy QUIZ dla zabicia nudy (19-08-2014)

Zapraszamy wszystkich miłośników serialu do sprawdzenia swojej serialowej wiedzy. Wystarczy zalogować się do KLUBU LOKATORÓW i rozwiązać nasz nowy wakacyjny QUIZ o wdzięcznej nazwie: Quiz numer kolejny. Powodzenia!

Alternatywy 4 w HD! (13-08-2014)

Dotarły do nas informacje, że emisja serialu Alternatywy 4 w HD rozpocznie się w TVP już od 13 września. Podobno TVP przygotowała w związku z tym liczne atrakcje. Czekamy z niecierpliwością.

Nowe forum (11-08-2014)

Zapraszamy do nowej odsłony forum z uporządkowanymi wątkami. Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwiej Wam będzie znaleźć interesującą treść i wypowiadać się w temacie. Prosimy aby nowo dodawane wątki były związane z wybranym działem, zwłaszcza w kwestii umieszczania na forum dialogów i cytatów zarówno z serialu Alternatywy 4, jak i innych produkcji filmowych. Zastrzegamy sobie prawo usuwania tematów niezwiązanych z danym działem. Dziękujemy!

Zmiany, zmiany, zmiany... (01-08-2014)

Większość z nas uznała w naszej sondzie, że przyszedł czas na zmiany na naszym forum. W związku z tym Już wkrótce zostanie ono tymczasowo zamknięte. W tym czasie będziemy reorganizować jego zawartość (przenosić odpowiednie wątki do nowych kategorii) oraz usuwać niepotrzebne treści spamerskie. W nowej odsłonie forum cytowanie dialogów serialowych bądź kwestii z innych filmów, będzie możliwe tylko w wyznaczonym do tego celu miejscu. Niezastosowanie się do nowych reguł naszego forum będzie skutkowało usunięciem użytkownika z naszego klubu lokatorów i sukcesywnym usuwaniem jego wpisów.
Udanej drugiej połowy wakacji życzy załoga alternatywy4.net!

Wakacyjne dylematy (13-07-2014)

Dość głośno zrobiło się w ostatnim czasie na naszym forum w związku z jego formułą oraz "zaśmiecaniem" (jak twierdzi część forumowiczów) go przez cytowanie serialowych dialogów. W związku z tym, my jako administratorzy serwisu, starając się być jak najbardziej bezstronnymi w tej kwestii, zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanej sondzie, w której to Wy zdecydujecie, czy struktura i regulamin naszego forum ulegnie zmianie. Na Wasze głosy czekamy do końca lipca. Potem na podstawie wyników podejmiemy odpowiednie kroki.

Kawał (05-06-2014)

Mamy dla Was zawsze aktualny dowcip: "Przychodzi baba do lekarza z parówką w... I lekarz mówi, co pani jest? A ona mówi hot dog."

Jak powinna wyglądać prawidłowa reakcja chyba wszyscy doskonale wiedzą.

Porządek mailowy (19-02-2014)

Przy okazji porządków, dokopaliśmy się do jednego, zakurzonego już nieco maila z ciekawą informacją od pani Małgorzaty, która swego czasu poinformowała nas o swojej mamie. Co mama pani Małgorzaty ma wspólnego z Alternatywami? Zobaczcie sami!

Wesołych Świąt! (21-12-2013)

W związku z wykonaniem zaplanowanych zadań w terminie i z uwagi na wolną niedzielę oraz nadchodzące święta, ogłaszamy czas wolny! Wszystkiego Wesołego od załogi www.alternatywy4.net!

Odnowiona wersja serialu (15-12-2013)

Podczas audycji "Wszystko, co chciałbyś wiedzieć i nie boisz się zapytać" w Pierwszym Programie Polskiego Radia, Pan Janusz Weiss próbował ustalić jakie są dalsze losy reprodukcji obrazu Bitwy pod Grunwaldem, która odegrała w serialu dość znaczącą rolę. Przy tej okazji od rzecznika TVP Jacka Rakowieckiego dowiedział się, że "Telewizja Polska rozpoczęła prace nad cyfrowym poprawianiem jakości serialu. W przyszłym roku, choć pewnie dopiero po wakacjach, w TVP 2 pokażemy odświeżone Alternatywy 4, ale - co naistotniejsze - z fragmentami usuniętymi przez cenzurę". Czekamy zatem z niecierpliwością!

 1   2  [3]  4   5   6   7   8   9   10   11     »»