Menu serwisu
Alternatywy 4

NEWSY

Zlot Fanów Stanisława Barei (31-08-2015)

W imieniu organizatorki, Agnieszki Gruszczyńskiej, chcemy Was zaprosić na:
ZLOT FANÓW STANISŁAWA BAREI W KATOWICACH.

DATA: 26 wrzesień 2015 (sobota)

GODZINA: wczesne popołudnie

MIEJSCE: Katowice, skwer Stanisława Barei -
obok kina Cinema City - IMAX - PUNKT 44 (ul. Gliwicka 44) - skwer znajduje się zaledwie 1 km od Dworca Głównego PKP w Katowicach

Kochani Fani Barei,
idea/pomysł na nasz zlot zaczyna nabierać realnych kształtów! Napisałam w tej sprawie do Janusz Płoński (autora scenariusza do Alternatywy 4) i przyjedzie!!!

Powiem więcej - będzie wspierał naszą inicjatywę! No to dajemy z grubej rury... o tym musi się dowiedzieć prasa, będą nas drukować w Szpilkach!

Pomysł jest taki żeby spotkać się w jednej z sal kinowych i tam mile spędzić czas z zaproszonymi gośćmi. Przyjedzie Janusz Płoński. Podawajcie też kandydatury osób które moglibyśmy zaprosić i pomysły na to jak to ugryźć od strony finansowej - może ktoś zna jakichś chętnych sponsorów?

I najważniejsze - ile osób jest chętnych żeby przyjechać? Bo musimy wiedzieć czy organizować wejście do sali kinowej (i pomyśleć też o noclegach) czy wystarczy rezerwacja jednego stolika w barze mlecznym. Czekam na burzę mózgów!

P.S. Moja propozycja na gwiazdę wieczoru: pan Koracz!
Agnieszka Gruszczyńska

Wakacje (30-07-2015)

Wakacje w pełni... A na fejsie uzbierało się nas już ponad 4000! Jesteście FA(j)NI! Do tego uchylimy rąbka tajemnicy, że już wkrótce na naszym serwisie pojawią się prawdopodobnie dwa konkursy z nagrodami. Odwiedzajcie i bądźcie czujni!

PS. Udanej drugiej połówki... wakacji! :)

Załoga alternatywy4.net

Kawał dobrej muzyki (26-11-2014)

Jeden z fanów naszego serialu dotarł do pieśni, którą poza peanami na cześć Anioła przez cały serial wałkuje śpiewaczka: jest to "Pieśń wieczorna" Stanisława Moniuszki. Za tę jakże cenną informację dziękujemy panu Piotrowi Borkiewiczowi i życzymy tego... miłego słuchania ;)

Nowy QUIZ dla zabicia nudy (19-08-2014)

Zapraszamy wszystkich miłośników serialu do sprawdzenia swojej serialowej wiedzy. Wystarczy zalogować się do KLUBU LOKATORÓW i rozwiązać nasz nowy wakacyjny QUIZ o wdzięcznej nazwie: Quiz numer kolejny. Powodzenia!

Alternatywy 4 w HD! (13-08-2014)

Dotarły do nas informacje, że emisja serialu Alternatywy 4 w HD rozpocznie się w TVP już od 13 września. Podobno TVP przygotowała w związku z tym liczne atrakcje. Czekamy z niecierpliwością.

Nowe forum (11-08-2014)

Zapraszamy do nowej odsłony forum z uporządkowanymi wątkami. Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwiej Wam będzie znaleźć interesującą treść i wypowiadać się w temacie. Prosimy aby nowo dodawane wątki były związane z wybranym działem, zwłaszcza w kwestii umieszczania na forum dialogów i cytatów zarówno z serialu Alternatywy 4, jak i innych produkcji filmowych. Zastrzegamy sobie prawo usuwania tematów niezwiązanych z danym działem. Dziękujemy!

Zmiany, zmiany, zmiany... (01-08-2014)

Większość z nas uznała w naszej sondzie, że przyszedł czas na zmiany na naszym forum. W związku z tym Już wkrótce zostanie ono tymczasowo zamknięte. W tym czasie będziemy reorganizować jego zawartość (przenosić odpowiednie wątki do nowych kategorii) oraz usuwać niepotrzebne treści spamerskie. W nowej odsłonie forum cytowanie dialogów serialowych bądź kwestii z innych filmów, będzie możliwe tylko w wyznaczonym do tego celu miejscu. Niezastosowanie się do nowych reguł naszego forum będzie skutkowało usunięciem użytkownika z naszego klubu lokatorów i sukcesywnym usuwaniem jego wpisów.
Udanej drugiej połowy wakacji życzy załoga alternatywy4.net!

Wakacyjne dylematy (13-07-2014)

Dość głośno zrobiło się w ostatnim czasie na naszym forum w związku z jego formułą oraz "zaśmiecaniem" (jak twierdzi część forumowiczów) go przez cytowanie serialowych dialogów. W związku z tym, my jako administratorzy serwisu, starając się być jak najbardziej bezstronnymi w tej kwestii, zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanej sondzie, w której to Wy zdecydujecie, czy struktura i regulamin naszego forum ulegnie zmianie. Na Wasze głosy czekamy do końca lipca. Potem na podstawie wyników podejmiemy odpowiednie kroki.

Kawał (05-06-2014)

Mamy dla Was zawsze aktualny dowcip: "Przychodzi baba do lekarza z parówką w... I lekarz mówi, co pani jest? A ona mówi hot dog."

Jak powinna wyglądać prawidłowa reakcja chyba wszyscy doskonale wiedzą.

Porządek mailowy (19-02-2014)

Przy okazji porządków, dokopaliśmy się do jednego, zakurzonego już nieco maila z ciekawą informacją od pani Małgorzaty, która swego czasu poinformowała nas o swojej mamie. Co mama pani Małgorzaty ma wspólnego z Alternatywami? Zobaczcie sami!

 1   2  [3]  4   5   6   7   8   9   10   11     »»