Menu serwisu
Alternatywy 4

NEWSY

Witamy Nowego Gospodarza Strony z szacunkiem! (02-03-2009)

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu wczorajszym, to jest 28.02.2009, ze zgromadzoną na swoim koncie liczbą 38 barejek, nowym Gospodarzem Strony Alternatywy4.net został klubowicz GUMER. Gratulujemy!

Do końca czerwca 2009 będzie mu przysługiwało prawo do noszenia tego tytułu, posługiwania się nim wszem i wobec, a także do zbierania zasłużonego szacunku od pozostałych członków zgranego kolektywu.

Przeciek na Bielskiej 38 (19-01-2009)

Znowu mamy okazję oglądać Alternatywy 4 podczas kolejnej emisji w telewizji. My dołączamy do telewizji i prezentujemy Wam kolejny ciekawy artykuł "z Alternatywami w tle" - czyli wodny problem na ulicy Bielskiej w Płocku.

Szczęśliwego Nowego Roku 2009! (30-12-2008)

Wszystkim stałym oraz nowym gościom odwiedzającym nasz serwis, życzymy aby najlepszy dzień 2008 roku był najgorszym dniem Nowego 2009 Roku, jaki może się Wam przydarzyć!

Z tej okazji dla wszystkich klubowiczów dostępny jest już do pobrania nowy kalendarz. Dodatkowo informujemy o nowym haśle dodanym do naszego słownika: Mirafiori oraz zaktualizowanych filmografiach pierwszo i drugoplanowych postaci serialu.

Do Siego 2009 Roku!

Wesołych Świąt! (24-12-2008)

... no oczywiście wiadomo czego - zdrowia, miłości, szczęścia i otaczającej Was w koło życzliwości. Niech te Święta upłyną pod znakiem spokoju i radości... a kto wie, może w obecności naszego ulubionego serialu? :) WESOŁYCH ŚWIÄ„T!

Poznaniak Wilhelmi (08-11-2008)

Poznaniak WilhelmiWojtek nadesłał do nas informacje o tym, co miało miejsce w Poznaniu - mieście, w którym urodził się Roman Wilhelmi - nasz serialowy Stanisław Anioł. Dokładnie w 17 rocznicę śmierci, w samo południe przy wejściu na "Scenę na Piętrze" została odsłonięta tablica upamiętniająca Romana Wilhelmiego - a wszystko to w ramach odbywających się tam "Dni Romana Wilhelmiego".
Poznaniacy raczej nie pamiętają, że Roman Wilhelmi był jednym z nich. Chciałem jakoś przywrócić tę pamięć. Stąd pomysł tablicy oraz obchodów dni Romana Wilhelmiego - opowiada dziennikarz Rafał Pogrzebny, pomysłodawca akcji. Roman darzył Poznań ogromnym sentymentem. Tu spędził osiemnaście lat szczęśliwego życia, nim wyruszył do Warszawy na studia. Nie wsiąknął w stolicę, bywał często w Poznaniu, tu przecież miał rodziców i resztę rodziny, tu też grał w teatrze. Do końca czuł się poznaniakiem - podkreśla Adam Wilhelmi, brat aktora.

Po odsłonięciu tablicy, w "Scenie na Piętrze" odbyło się spotkanie z rodziną aktora, jego scenicznymi przyjaciółmi: Grażyną Barszczewską, Damianem Damięckim, Markiem Kondratem i Zdzisławem Wardejnem oraz z autorem biografii Wilhelmiego Marcinem Rychcikiem. Fani aktora mogli przyjrzeć się też najbardziej znanemu rekwizytowi z jego filmów. W Muzeum Broni Pancernej przy ul. Wojska Polskiego pokazywano czołg "Rudy 102" z serialu "Czterej pancerni i pies", w którym Roman Wilhelmi grał Olgierda. Gratką dla fanów był również pokaz filmów Romana Wilhelmiego. Od wtorku do czwartku w kinie Muza na ul. Święty Marcin wyświetlone zostały "Zaklęte rewiry", "Ćma" i "Dzieje grzechu". Z kolei w Cinema City Kinepolis w piątek od godz. 21 non stop pokazywane były "Alternatywy 4". Może ktoś z Was drodzy fani był i może się podzielić wrażeniami? Zapraszamy na forum.

żródło: www.epoznan.pl

Witamy Nowego Gospodarza Strony z szacunkiem! (01-11-2008)

Witamy Nowego Gospodarza Strony z szacunkiem!Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu wczorajszym, to jest 31.10.2008, ze zgromadzoną na swoim koncie liczbą 60 barejek, nowym Gospodarzem Strony Alternatywy4.net został klubowicz QBADRUMMER. Gratulujemy!

Do końca lutego 2009 będzie mu przysługiwało prawo do noszenia tego tytułu, posługiwania się nim wszem i wobec, a także do zbierania zasłużonego szacunku od pozostałych członków zgranego kolektywu.

Mamy roczek! (29-10-2008)

Dokładnie rok temu, 29 października o godzinie 22:00 uruchomiliśmy pierwszą wersję naszego serwisu traktującego jak wiadomo o serialu Alternatywy 4. W związku z naszą rocznicą przygotowaliśmy dla Was specjalny artykuł o Alternatywach, które to przewijają się w wyreżyserowanych 3 lata później Zmiennikach.

Udostępniamy Wam także możliwość pobrania sobie specjalnych tapet na pulpit stworzonych specjalnie na okoliczność naszych pierwszych urodzin:


Zakończyliśmy także pierwszą edycję konkursu "Tworzymy alternatywne Alternatywy", którą wygrał klubowicz Antoni Kierka, przysyłając do nas pracę "DoorShip". Wkrótce będziemy mieli dla Was kolejny urodzinowy konkurs.

22 lata temu... (30-09-2008)

30 września 1986 roku miała miejsce pierwsza emisja naszego serialu "Alternatywy 4". My oczywiście o tym pamiętamy i w kolejną 22 już rocznicę tego wydarzenia prezentujemy Wam kilka nowości, które udało się nam dodać na stronę.

Wśród nich znajduje się ciekawie opisane hasło "Alternatywy 4" pochodzące z leksykonu "333 popkultowe rzeczy... PRL". Dodaliśmy również kilka znalezionych przez Was nowych wpadek... kolejka oczekujących jest duża, ale w miarę upływu czasu większość z nich obiecujemy pojawi się na specjalnie do tego celu stworzonej podstronie - Wasze ciekawostki. W Wasze dłonie, a zaraz po nich w Wasze klikające myszki oddajemy kolejną sondę. Ciekawi jesteśmy Waszego zdania na pewien temat... zobaczcie i zagłosujcie.

Mamy nadzieję, że sezon ogórkowy dobiegł końca i teraz wszyscy weźmiemy się do solidnej pracy. Liczymy, że wszystkie obiecywane nam materiały wreszcie do nas dotrą, a co za tym idzie ostatecznie dotrą i do Was.

Pozdrawiamy tradycyjnie życząc tego... wszystko jedno czego ;)

Wakacje, wakacje i po wakacjach (04-09-2008)

Jak widać na załączonym obok obrazku, alternatywy4.net dotarły także nad nasze polskie morze - konkretnie Chałupy (welcome to). Mamy już początek września, czas więc najwyższy na małą aktualizację serwisu. Pawels-agent przysłał do nas informacje o Jaśku - jak się okazuje niejakim Piotrze Kondraszewskim, który chodził z nim do szkoły nr. 143 w Warszawie. Stworzyliśmy także nową małą podstronę, na której będziemy zamieszczać informacje o dotychczasowych Gospodarzach Naszej Strony. Tam również wiadomość od naszego aktualnego i zarazem pierwszego gospodarza - Mikesza. Dodaliśmy również możliwość śledzenia newsów oraz wpisów na naszym forum, dzięki subskrypcji RSS. Tyle na dobry początek, wkrótce kolejna, większa aktualizacja.

Pozdrawiamy!
Załoga alternatywy4.net

Artykuł w Naszym Dzienniku (04-08-2008)

1 sierpnia w 179 numerze Naszego Dziennika ukazał się artykuł traktujący o cenzurze zastosowanej przez TVP, o której to jest wciąż dosyć głośno na naszym serwisie. Wszystkim tym, którzy nie mieli okazji zapoznać się z drukowaną wersją, zapraszamy do lektury artykułu pt. "Żeby mi trzeciego to żadna nie wisiała".

 ««     4   5   6   7   8   9   10   11  [12]  13   14