Menu serwisu
Alternatywy 4

NEWSY

Zmiany, zmiany, zmiany... (02-08-2008)

Przedstawiamy Wam sierpniowe aktualizacje naszego serwisu.
1. Przede wszystkim stworzyliśmy dla Was specjalny konkurs z nagrodami. Jedyne co trzeba zrobić aby wziąć w nim udział, to być naszym Klubowiczem i wykazać się swoją pomysłowością. Zapraszamy zatem wszystkich do wzięcia udziału oraz przeglądania i komentowania nadsyłanych prac konkursowych. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie konkursowej.

2. Dodaliśmy mnóstwo od dłuższego czasu oczekujących Waszych ciekawostek. Jedną z nich jest także ciekawostka Majkela dotycząca żony Jana Winnickiego.

3. Poprawiliśmy część naszych dialogów na podstawie materiałów nadesłanych do nas przez aktualnego gospodarza strony - Mikesza. W tym także poprawione zostały informacje o różnicach między wydanymi wersjami serialu.

4. I wreszcie chwalimy się Wam o kolejnym zdobytym przez nas wyróżnieniu.

Życzymy udanej lektury i słonecznego sierpnia!

Lipcowe nowości (02-07-2008)

Witamy Was w upalnym póki co lipcu! Mamy dla Was sporo nowości:
1. Przesłany przez jednego z klubowiczów istotny suplement do artykułu "Kultowe Alternatywy";
2. Mnóstwo nowych ciekawostek wynalezionych przez Was samych, którymi zasypujecie nas nieustannie - bardzo słusznie z resztą;
3. Dodaliśmy także nową wyszukiwarkę udostępnianą przez Google, dzięki której znalezienie czegokolwiek na naszym serwisie będzie o wiele prostsze.

Życzymy Wam udanych urlopów, szczęśliwych powrotów i oczywiście miłej lektury!

Witamy Nowego Gospodarza Strony z szacunkiem! (01-07-2008)

Witamy Nowego Gospodarza Strony z szacunkiem!Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu wczorajszym, to jest 30.06.2008, ze zgromadzoną na swoim koncie oszałamiającą liczbą 73 barejek, nowym Gospodarzem Strony Alternatywy4.net został klubowicz MIKESZ. Gratulujemy!

Do końca października 2008 będzie mu przysługiwało prawo do noszenia tego tytułu, posługiwania się nim wszem i wobec, a także do zbierania zasłużonego szacunku od pozostałych członków zgranego kolektywu.

Zmarł Marian Glinka (24-06-2008)

Zmarł Marian GlinkaZ przykrością informujemy, że 23 czerwca w Warszawie, w wieku 65 lat zmarł na raka trzustki Marian Glinka, który w serialu Alternatywy 4 zagrał epizodyczną rolę Wacława Grzyba. Debiut teatralny Mariana Glinki miał miejsce 28 stycznia 1968 r. Grał w takich teatrach jak: Teatr Nowy w Warszawie w latach (1968-1972 i 1985-1987), Teatr Komedia (1972-1975). Od roku 1997 był związany z Teatr Ateneum. Zagrał ponad sto ról w filmach i serialach, najlepiej czuł się w repertuarze komediowym. Ostatnio pojawiał się gościnnie w serialu Daleko od noszy.

21 rocznica śmierci Stanisława Barei (16-06-2008)

Dokładnie 14 czerwca minęła 21 rocznica śmierci Stanisława Barei. Z przyczyn obiektywnych dwa dni po tej rocznicy, na naszym serwisie pojawia się mnóstwo nowości: dzięki naszemu klubowiczowi Mikeszowi dodaliśmy przeskanowany świetny artykuł z Dużego Formatu Gaazety Wyborczej: "Pies docenta zjada kiełbasę". Dodatkowo Mikesz non stop raczy nas niesamowitą ilością wpadek i spostrzeżeń, które sukcesywnie dodajemy i dodawać będziemy na naszej specjalnej stronie z Waszymi ciekawostkami. Zapraszamy także do udziału w kolejnej ekspresowej sondzie dotyczącej kontynuacji serialu.

Kolejne wpadki i ciekawostki (27-05-2008)

Nasz zasłużony współpracownik i klubowicz Mikesz przesłał nam dzisiaj rezultat swoich poszukiwań. Wśród nich kilka ciekawostek i wpadek. Dziękujemy bardzo!

Wasze ciekawostki (24-05-2008)

Specjalnie dla przesyłanych przez Was do nas różnego rodzaju ciekawostek, spostrzeżeń, uwag, nieścisłości - stworzyliśmy specjalną stronę - Wasze ciekawostki, na której będziemy sukcesywnie dodawać przesyłane informacje. Zachęcamy także do komentowania wszystkich ciekawostek na specjalnie utworzonym wątku na naszym forum.

Nasz Klubowicz Franuś, przesłał również ciekawostkę dotyczącą jednego z bohaterów serialu. Można ją przeczytać na stronie Pacjenta z korytarza.

Marcin przysłał natomiast kolejną wpadkę, którą dopatrzył się w 9 odcinku serialu. Dziękujemy!

Pojazdy w Alternatywach (05-05-2008)

W dniu dzisiejszym kolejna aktualizacja. Zobacz duży artykuł wzbogacony zdjęciami prezentujący listę pojazdów mechanicznych i nie tylko, które obok bohaterów odegrały w serialu ważną rolę. Bo serialowi brakowało by tego czegoś, gdyby nie było w nim słynnego dźwigu Kotka, malucha Kołka, czy reprezentacyjnej szóstki mercedesów. Jeżeli posiadacie dodatkowe informacje o pojazdach, chcecie uzupełnić lub poprawić informacje, koniecznie napiszcie.

Nowa sonda (03-05-2008)

Za pośrednictwem nowej sondy czekamy na Wasze zdanie w kwestii najlepszego Waszym zdaniem odcinka serialu Alternatywy 4. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z naszym listem otwartym skierowanym do odwiedzających serwis.

Złota strona Wprost (21-04-2008)

Złota strona WprostJest nam niezmiernie miło poinformować, że serwis ALTERNATYWY4.NET otrzymał tytuł Złotej Strony Wprost w III tygodniu kwietnia. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie z informacjami o naszych większych i mniejszych sukcesach. Dziękujemy.

 ««     4   5   6   7   8   9   10   11   12  [13]  14