Menu serwisu
Alternatywy 4

NEWSY

Wasze ciekawostki (24-05-2008)

Specjalnie dla przesyłanych przez Was do nas różnego rodzaju ciekawostek, spostrzeżeń, uwag, nieścisłości - stworzyliśmy specjalną stronę - Wasze ciekawostki, na której będziemy sukcesywnie dodawać przesyłane informacje. Zachęcamy także do komentowania wszystkich ciekawostek na specjalnie utworzonym wątku na naszym forum.

Nasz Klubowicz Franuś, przesłał również ciekawostkę dotyczącą jednego z bohaterów serialu. Można ją przeczytać na stronie Pacjenta z korytarza.

Marcin przysłał natomiast kolejną wpadkę, którą dopatrzył się w 9 odcinku serialu. Dziękujemy!

Pojazdy w Alternatywach (05-05-2008)

W dniu dzisiejszym kolejna aktualizacja. Zobacz duży artykuł wzbogacony zdjęciami prezentujący listę pojazdów mechanicznych i nie tylko, które obok bohaterów odegrały w serialu ważną rolę. Bo serialowi brakowało by tego czegoś, gdyby nie było w nim słynnego dźwigu Kotka, malucha Kołka, czy reprezentacyjnej szóstki mercedesów. Jeżeli posiadacie dodatkowe informacje o pojazdach, chcecie uzupełnić lub poprawić informacje, koniecznie napiszcie.

Nowa sonda (03-05-2008)

Za pośrednictwem nowej sondy czekamy na Wasze zdanie w kwestii najlepszego Waszym zdaniem odcinka serialu Alternatywy 4. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z naszym listem otwartym skierowanym do odwiedzających serwis.

Złota strona Wprost (21-04-2008)

Złota strona WprostJest nam niezmiernie miło poinformować, że serwis ALTERNATYWY4.NET otrzymał tytuł Złotej Strony Wprost w III tygodniu kwietnia. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie z informacjami o naszych większych i mniejszych sukcesach. Dziękujemy.

Aktualizacja wpadek (18-04-2008)

Nasz klubowicz Kelner z Kutna przesłał nam specjalną animację, na której zobaczyć można małe niedociągnięcie podczas sceny znikania oszusta mieszkaniowego.
Zobacz wpadki i nieścisłości »

Nowe wywiady (12-04-2008)

Nadrobiliśmy zaległości z prasówki, czego efektem są dwa nowe artykuły na naszej stronie pochodzące z Dziennika. W pierwszym autor artykułów Cezary Polak rozmawia z żoną Stanisława Barei o tym, że Alternatywy 4 ciągle fascynują Polaków. W drugim ten sam autor przeprowadza bardzo ciekawy wywiad z aktorką Stanisławą Celińską, która opowiada między innymi o tym, jak pracowało się ze Stanisławem Bareją, którego bronią był śmiech. Tym, którzy nie mieli okazji przeczytać artykułów w drukowanej wersji Dziennika i wszystkim pozostałym życzymy miłej lektury.

Sto twarzy Anioła (04-04-2008)

Sto zdjęć wielkiego Romana Wilhelmiego wcielającego się w rolę naszego dzielnego gospodarza domu Anioła, postanowiliśmy przepleść kilkoma ciekawymi wypowiedziami samego aktora, Zbigniewa Zapasiewicza, Filipa Bajona oraz Jerzego Andrzejewskiego.

Od jednego z naszych serwisowych pomocników otrzymaliśmy także świeże informacje dotyczące towarzysza Jana Winnickiego. Dziękuejmy!

Wiosenna aktualizacja (02-04-2008)

W dniu dzisiejszym Klubowicz Mikesz dołącza do coraz szerszej listy naszych pomocników. Pomógł nam uzupełnić dialogi oraz poprawić w nich kilka błędów. Wyłowił także informację o kochanku Winnickiej. Teraz wiemy, że na 90% nazywał się Konstanty Rosopowski vel Kocio.

Pan Zdzisław Rychter przesłał nam natomiast kolejną porcję ciekawostek i informacji o aktorach. Dzięki niemu dodaliśmy nowy malutki dział: kaskaderzy. Będziemy w nim zamieszczać informacje o jakże ważnych bohaterach serialu, którzy z narażeniem życia wyskakują np. przez szyby, czy też chodzą po ścianie bloku na dużej wysokości.

Dziękujemy!

Witamy wśród nowości (29-03-2008)

Równo pięć miesięcy po starcie naszego serwisu, witamy Was z nieco uatrakcyjnioną główną stroną oraz wieloma nowymi funkcjonalnościami. Długo to trwało, aż wreszcie się stało. Oto jakie między innymi nowości wprowadziliśmy jeszcze na naszej stronie.

Uruchomiony został Klub Lokatorów z możliwością bezpłatnego do niego wstąpienia i uczestniczenia w zgranym kolektywie miłośników serialu.
Wprowadziliśmy możliwość logowania - co umożliwi bezproblemowe korzystanie z Forum oraz poruszanie się po Klubie Lokatorów.
Barejki - to kolejna nowość w naszym serwisie dostępna dla wszystkich Klubowiczów.
Na niektórych podstronach dołożyliśmy także reklamy. Jako, że funkcjonujemy na zasadzie NON PROFIT, liczymy tylko i wyłącznie, że zwrócą się nam koszty jakie musimy ponosić, aby utrzymać konto na serwerze oraz domenę http://www.alternatywy4.net. Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą na naszym serwisie skontaktuj się z nami.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną Wam do gustu i spowodują, że będziecie częstymi bywalcami naszego wspólnego serwisu. Cały czas oczekujemy na Wasze komentarze, czy to na forum, czy też poprzez bezpośredni kontakt z nami.

Miłego surfowania!
Łukasz i Adam

Aktualizacja informacji (08-02-2008)

Do grona naszych nowych pomocników dołączyli dzisiaj: Bukos 68, Pan Koracz oraz, a właściwie trzeba by powiedzieć przede wszystkim Pan Zdzisław Rychter - serialowy Maniek. Pan Zdzisław uzupełnił sporo informacji o aktorach. Bukos 68 pomógł uzupełnić braki w dialogach, a Pan Koracz informacje o bohaterach. Dziękujemy chłopaki!

 ««     3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  [13]